NLP workshopy

Přihlaste se na mé nejbližší 1-denní NLP workshopy.

NLP workshop = naučíte se účinné NLP techniky a taky si je na místě vyzkoušíte v praxi.
Školíme malé skupinky (max. 10 účastníků), které zaručují osobní přístup lektora a obsah kurzu šitý na míru účastníkům.

Intenzivní kurz sebehypnózy
Hypnóza - účinná metoda na efektivní sebezměnu.
Na tomto kurzu se naučíte, co ve skutečnosti je hypnóza, jaké mýty kolují o hypnóze a jaká je skutečnost. Vyzkoušíte si zábavné testy sugestibility. Naučíte se, jak se rychle uvést do transu, otevřít přístup ke svému podvědomí, a jak sám sobě efektivně dávat pozitivní výroky, sugesce a afirmace pro vytvoření účinné a trvalé pozitivní změny ve vašem životě.
Naučíte se rychlý vstup do autohypnózy, jak se dostat do hluboké sebehypnózy v průběhu několika sekund, i způsob jak používat hypnózu se svými dětmi pro zlepšení studijních výsledků ve škole. A v případě zájmu si projdeme i postupem, jak pozitivně programovat svého partnera/partnerku (s jejich souhlasem).
Místo konání: U Libeňského pivovaru, Praha 8 (metro Palmovka nebo tramvaj Libeňský zámek)
Délka kurzu: od 10:00 do 17:00
Lektoři: Ján Michalička a Marie Michaličková, certifikovaní hypnotizéři
Cena: 2000 Kč / €80.00

Pokud není vypsaný termín dalšího kurzu sebehypnózy, napište nám zde a budeme vás informovat až vypíšeme další termín kurzu.

Reference od účastníků:

Já a vlastně my všichni děkujeme za skvělou atmosféru, kterou dokážete navodit. Moc děkuji za kurz, který byl velice příjemný. Při jedné hypnóze jsem usnul a zdálo se mi, že jsem doma. Uvědomil jsem si, jak je nesmírně důležité být uvolněný v běžném životě.

Tak a teď si všechno ještě několikrát projdu, abych to správně pochopil a postupně to budu uvádět do praxe.

Mějte se hezky!

Zdenek


Dne 12.3.2016 jsem se zúčastnila  kurzu sebehypnózy u Marie a Jána Michaličkových. Kurz splnil mé očekávání. Jsem nadšená, je to přesně to, co jsem hledala. Teď můžu pracovat sama na sobě a měnit ve svém životě vše, na co si vzpomenu. Děkuji moc.

Jana Ryšlavá


Krásný večer Maruško, chtěla bych Ti velmi poděkovat za včerejší milé setkání a také úžasný NLP kurz o sebevědomí. Kurz byl pro mne velmi inspirativní a naplňující. Nově získané techniky mi otevřely nové obzory a jsem neskonale ráda, že jsem měla příležitost se je naučit. Děkuji, že děláš takto úžasnou práci a přeji, aby Tvé webináře i semináře navštěvovalo co nejvíce lidí, kteří budou dál šířit všechny tyto úžasné myšlenky. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na setkání na některém z dalších kurzů. Přeji nádherný večer

Katka


Ahoj Marie,
v sobotu jsem se účastnila Tvého workshopu a chci Ti za něj poděkovat. Byly to příjemně strávené 4 hodiny času, Tvé vedení se mi líbilo a cítím, že svou práci děláš opravdu s potěšením a to je pro mě moc důležité. Zkouším si od soboty, nakolik mi kotva funguje, no zvláštní je, že jsem si chtěla ukotvit sebevědomí, a přitom při stisknutí kotvy cítím spíše příliv klidu. Ale to je taky skvělé.:-) Příjemné pro mě bylo rovněž to velké množství pozitivní energie, která ze všech vyzařovala, čerpám z toho v podstatě dodnes.
Díky

Hanka


Již dlouho jsem se tak krásně nevyspala. Úžasné!
Sebehypnóza je výborná technika na relaxaci a dosažení cílů.
Myslím, že to bylo vidět i na Vás, jaký kus cesty jste již díky této technice ušli. Chválím!

Jitka


Informace a naučené dovednosti z kurzu o sebehypnóze korespondují s typem informací a dovedností, které „fungují“ a k nimž se dopracovávám i v oblasti učení a poznatků o energiích (mužská, ženská, pozitivní, negativní, energie lásky atd.), učení a poznatků o sebepoznávání, o psychologii atd. a to vše přispívá ke klidu, ke spokojenosti, k vyrovnanosti, k dosahování úspěchu a k uskutečňování přání …
Co si více přát ?

Jarda