Reference

Martina NemcovaChci poděkovat za skvělý kurz NLP Kouč, který mě posunul dál, dokázala jsem si vyřešit nejen problémy, které mě trápily, ale také jsme dostala odpověď na spoustu otazníků, v mé hlavě. Díky NLP technikám, které dnes umím, vím, že můžu být úspěšná ve všem, do čeho se v budoucnu pustím. Také chci poděkovat za skvělou připravenost a spoustu studijního materiálu, který je k dispozici on -line, velmi mně pomohly praktické ukázky ve formě videí a dobře napsaná skripta, ve kterých bylo vše přehledné a jasně formulované. Kurz měl vysokou úroveň a vřele ho doporučuji.

Martina Němcová

Michaela SobotkováU Marušky a Janka Michaličkových jsem absolvovala kurz NLP Kouč. Musím říct, že NLP techniky jsem si zamilovala hned od začátku, jsou úžasné, řeší do hloubky a díky nim člověk může pomoci sobě i ostatním vyřešit strachy, podívat se na problém z jiného úhlu pohledu či zbavit se závislosti (a mnohé další 🙂 ). Co opravdu oceňuji je trpělivost Marušky a Janka při trénování nás nových koučů a to, že umí vytvořit velice příjemnou a přátelskou atmosféru. V neposlední řadě musím vyzdvihnout i vysoce profesionálně připravený online kurz s praktickými video ukázkami technik, který zůstává k dispozici i po ukončení kurzu.
Tento kurz mohu s čistým svědomím doporučit i ostatním.

Michaela SobotkováVendula BěhounkováKurz NLP kouč vřele doporučuji. Nejen, že je skvěle rozložený tak, abyste ho zvládli i při práci, ale ještě nabízí online podporu, díky které se můžete učit jednotlivé techniky i mimo kontaktní výuku. Lektoři Janko a Maruška jsou Vám při jakékoli nečekané události či nejasnosti vždy nápomocní a o své svěřence se starají i mimo výukové dny. Tento kurz Vám poskytne cenné know-how, pokud jste se rozhodli pomáhat lidem a chcete to dělat rychle a efektivně. Navíc si NLP technikami můžete změnit k lepšímu i Váš život. Budete nadšení užitečností těchto technik tak jako já. A další malý bonus – při kurzu je vždy výborná atmosféra. Ještě jednou děkuji, že jsem mohla být jeho součástí.

Vendula Běhounková

Lenka NevečeřalováDěkuji manželům Michaličkovým za skvělé vedení kurzem kouč NLP. Kurz byl kombinovaný – samostudium prostřednictvím přístupu k videím + pracovní sešit a osobní setkávání v koučovně. Při osobních setkáních procvičování technik, hodně osobních zkušeností od Marušky a Janka z jejich bohaté praxe. Kurz provázela příjemná atmosféra a profesionalita. Já osobně jsem si posunula hranice a rozšířila obzory. Pevně věřím, že mi absolvování kurzu bude přínosem jak v osobním, tak v profesním životě. Je dobré vědět, jak ovládat mysl, ovlivňovat komunikaci a zlepšit si tím život svůj a svého okolí. Kdo by nechtěl znát manuál na mozek?!

Mgr. Lenka NevečeřalováBlanka BártováChci touto cestou poděkovat Marušce a Jankovi za skvělý kurz NLP Kouč, který překonal moje očekávání. Otevřel mi úplně jiné obzory. Díky množství praxe a tomu, že jsem měla možnost projít technikami na vlastní kůži jsem dokázala překročit své vlastní hranice. Naučila jsem se lépe komunikovat, naslouchat a porozumět sobě i ostatním, což mi velmi pomáhá v mé profesi a nejen tam. NLP mě nadchlo proto, jak citlivě a přitom efektivně působí a překonává strachy, zlozvyky, přesvědčení, kterými se sami držíme v pasti. Byla jsem nadšená úspěchem technik NLP u svých dětí. Synovi pomohly techniky zbavit se bolestí ucha, bříška během 15 minut a dcera díky NLP zhubla během měsíce 4 kg bez diet, bez stresu.
Maruško a Janko, odvádíte skvělou práci nejen tím, jak hodnotné informace a skvělý nástroj pro život a práci jste nám dokázali předat, naučili nás praxi, ale cením si i toho, v jak skvělé atmosféře celý kurz probíhal. Děkuji.

Blanka Bártová

Irena BelžíkováPokud uvažujete o tom, stát se koučem nebo zjistit, jak lépe ovládat svůj mozek, pak vám dopuručuji kurzy NLP u manželů Michaličkových.
Naučí Vás funkční techniky snadným způsobem a to tak, že si vše zažijete, natrénujete a můžete se k tomu vracet i z pohodlí svého domova. Jednotlivé techniky jsou nahrané v krátkých videích, které jsou absolventům přístupné on-line.

Irena Belžíková