Proč si vybrat náš kurz NLP

Našim posláním je poskytovat kurzy na nejvyšší úrovni s využitím nejmodernějších metod vzdělávání v 21. století a za účelem dosažení co největšího přínosu pro naše klienty. V rámci našich kurzů poskytujeme skvělý poměr cena výkon, co se týče obsahu a kvality kurzu. Našim cílem je poskytovat našim klientům mnohem více, než by očekávali na podobném kurzu.

Mezi naše firemní hodnoty patří profesionalita, prosperita a přátelskost.

10 důvodů, proč si vybrat naše kurzy NLP:

  1. Jsme jedinou školou, která poskytuje k živým kurzům také precizně zpracovaný online kurz, který vám zůstane již napořád, a ke kterému se můžete opakovaně vracet.
  2. V online kurzu máte jak teorii koučování, tak ukázky praktických technik s klienty.
  3. Na živém kurzu se malé skupince studentů věnují dva školitelé, což garantuje osobní přístup a také efektivní poskytování zpětné vazby při osvojování si koučovacích dovedností.
  4. Jsme jedinou školou, která v rámci kurzu poskytuje i supervizi.
  5. Po celou dobu konání kurzu i po jeho ukončení s námi můžete dále komunikovat v zabezpečené online zóně i telefonicky.
  6. Radíme našim studentům, jak se propagovat na internetu, jak si najít klienty a správně začít, protože v této oblasti máme bohaté zkušenosti (za dobu naší činnosti jsme vytvořili více než 90 000 komunitu fanoušků a zájemců o naše služby, se kterými udržujeme kontakt přes email a Facebook).
  7. Pořádáme setkání NLP koučů, kde procvičujeme koučovací techniky, konzultujeme vaše reální případy z praxe, a kde se můžete seznámit s nejefektivnějšími postupy práce s klienty.
  8. Náš kurz NLP je interaktivní a intenzivní, všechny koučovací techniky a techniky změny si procvičíte pod dohledem zkušených školitelů, od kterých také dostanete zpětnou vazbu.
  9. V průběhu živého výcviku vystupujete jak v roli koučů, tak v roli klientů takže výcvik je pro vás také sebezkušenostní.
  10. Na našich kurzech vládne dobrá nálada, která pomáhá efektivnímu učení, což vám můžou potvrdit naši absolventi.

Přihlaste se na nejbližší NLP workshop, kurz NLP Kouče nebo vstupte do Online kurzu právě teď.