Proč si vybrat náš kurz NLP

Našim posláním je poskytovat kurzy na nejvyšší úrovni s využitím nejmodernějších metod vzdělávání v 21. století a za účelem dosažení co největšího přínosu pro naše klienty. V rámci našich kurzů poskytujeme skvělý poměr cena výkon, co se týče obsahu a kvality kurzu. Našim cílem je poskytovat našim klientům mnohem více, než by očekávali na podobném kurzu.

Mezi naše firemní hodnoty patří profesionalita, prosperita a přátelskost.

8 důvodů, proč si vybrat naše kurzy NLP:

  1. Jsme jedinou školou, která poskytuje precizně zpracovaný online kurz, který vám zůstane již napořád, a ke kterému se můžete opakovaně vracet.
  2. V online kurzu máte jak teorii koučování, tak ukázky praktických technik s klienty.
  3. Jsme jedinou školou, která v rámci kurzu poskytuje i supervizi.
  4. Po celou dobu konání kurzu i po jeho ukončení s námi můžete dále komunikovat v zabezpečené online zóně i telefonicky.
  5. Radíme našim studentům, jak se propagovat na internetu, jak si najít klienty a správně začít, protože v této oblasti máme bohaté zkušenosti (za dobu naší činnosti jsme vytvořili více než 90 000 komunitu fanoušků a zájemců o naše služby, se kterými udržujeme kontakt přes email a Facebook).
  6. Pořádáme setkání NLP koučů, kde procvičujeme koučovací techniky, konzultujeme vaše reálné případy z praxe, a kde se můžete seznámit s nejefektivnějšími postupy práce s klienty.
  7. Náš kurz NLP je interaktivní a intenzivní, všechny koučovací techniky a techniky změny si procvičíte v ukázkách.
  8. Na našich kurzech vládne dobrá nálada, která pomáhá efektivnímu učení, což vám můžou potvrdit naši absolventi.

Přihlaste se na kurz NLP Kouč nebo vstupte do Online kurzu Praktikant NLP právě teď.