Archiv štítku: NLP koučink

Proč absolvovat kurz NLP koučinku

NLP (neurolingvistické programování) koučink je oblast, která se zabývá výukou technik a nástrojů k porozumění a ovlivňování lidských myšlenek, emocí a chování. Zde jsou některé důvody, proč byste měli absolvovat kurz NLP koučinku:

  1. Rozvoj osobnosti: Kurz NLP koučinku vám poskytne příležitost rozvinout své osobnostní a komunikační schopnosti. Naučíte se lépe komunikovat s ostatními a zlepšíte své vztahy s ostatními lidmi.
  2. Zlepšení kariéry: Kurz NLP koučinku vám pomůže lépe porozumět potřebám a motivacím svých kolegů a zákazníků. To vám umožní efektivnější komunikaci a zlepšení vztahů v práci.
  3. Osobní růst: Kurz NLP koučinku vám umožní rozvinout své vnitřní zdroje a naučit se efektivně řešit vnitřní problémy. Pomůže vám dosáhnout většího sebeuvědomění a sebeřízení.
  4. Rozšíření znalostí: Kurz NLP koučinku vás seznámí s nejnovějšími poznatky a technikami v oboru NLP. Tyto znalosti můžete využít v mnoha různých situacích v pracovním i osobním životě.

V závěru lze říci, že absolvování kurzu NLP koučinku může mít pro vás mnoho přínosů. Můžete rozvinout své osobnostní a komunikační schopnosti, zlepšit svou kariéru, dosáhnout osobního růstu a rozšířit své znalosti v oboru NLP.

Absolvujte kurz NLP Kouč a získejte velký skok ve svém osobním rozvoji a celkovém zlepšení života.

5 kroků, jak se spolehlivě naprogramovat na úspěch

Je možné se spolehlivě, rychle a efektivně naprogramovat na úspěch?
Díky mým koučovacím zkušenostem tvrdím, že ano.
Použijte následujících 5 kroků, které vás k cíli určitě dovedou.

1. Zaměření – Vytrénujte svůj mozek, aby byl schopen se pevně zaměřovat na cíl, na to, čeho chcete dosáhnout. Mnoho lidí se zaměřuje na to, co nechtějí, a potom se diví, že v životě dostávají to, co nechtějí. Nebuďte jako oni. Vyberte si svůj cíl, zvolte jednu efektivní cestu, odstraňte fyzické a mentální překážky a po té cestě běžte.

Klíčovým slovem je „JEDNA“ cesta. Pokud si myslíte, že můžete efektivně pracovat na více cílech najednou (multitasking), potom si dovolím tvrdit, že tak účinné to není. Ve skutečnosti nic takového jako multitasking neexistuje. Lidé se dokážou soustředit jenom na jednu věc, a pokud pracují na několika věcech, potom střídají svoji pozornost v krátkých intervalech. Jenomže střídání pozornosti spotřebovává hodně energie, a to se odráží i na dosažených výsledcích.

Chcete dosáhnout skvělých výsledků v co nejkratším čase? Multitasking rozhodně není tou správnou cestou. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste pracovali na více věcech najednou… Jakých výsledků jste dosáhli? Pravděpodobně průměrných nebo dokonce podprůměrných. To není úspěch. Úspěch spočívá v osobní skvělosti a tam patří i dokonalé zaměření. V NLP koučinku používáme techniky na vytvoření laserového zaměření na cíl a nastavení vnitřní motivace k následování akčního plánu. Celý příspěvek

Úspěch s NLP spočívá v používání NLP

Je právě teď pro Vás ten správný čas investovat do certifikovaného NLP programu?

Možná, že čtete knihy o NLP nebo jste viděli pár videí o NLP na internetu a velmi toužíte po tom vytvořit ve svém životě pozitivní změny.

Možná, že Vám hlavou probíhají myšlenky: Vyplatí se mi to? Pomůže mi to?

Lidé investují do NLP kurzů ze dvou důvodů: Chtějí pomoci sobě a chtějí pomoci také druhým lidem.

Všichni lidé chtějí být úspěšnější, chtějí prožívat štěstí a dělat něco, co má pro ně smysl a právě v tom Vám může NLP pomoci.

Řeknu Vám tajemství: Úspěch s NLP spočívá v používání NLP.

Je velký rozdíl mezi tím, když víte, co máte dělat a mezi tím, že děláte to, co umíte a znáte. Naučit se NLP je pouze polovinou úspěchu, ta druhá polovina úspěchu spočívá v tom, že budete NLP používat.

K tomu, abyste byli úspěšní NLP koučové, musíte používat to, co znáte. Dobrým příkladem používání NLP je americký prezident Barack Obama.

Nejenže zná tento slavný muž NLP, on je také schopný jej v praxi používat, což je zřejmé např. při přednesu jeho proslovů.

Jeho schopnost ukotvit si sebevědomí a geniální používání jazykových vzorců jej odlišuje od ostatních řečníků.

Je mnoho lidí, kteří prohlašují, že znají NLP, z této skupiny jej však pravidelně používá malé množství lidí a lidé, kteří si prošli certifikovaným výcvikem NLP, mají obrovskou motivaci NLP ve svém životě pravidelně používat.

Celý příspěvek